Półfinał Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostw Polski – Strefa Północna |
| | | | | |
Miejsce | Nr Licencji | Nazwisko | Imię | Klub | bonus |
1 | 1222 | KORNIŁOWICZ | TOMASZ | BIAŁOSTOCKI KLUB PETANQUE | 100 |
2 | 649 | STAWICKI | MARIUSZ | KLUB PETANKI CIECHANÓW | |
3 | 558 | ZANIEWSKI | MICHAŁ | UKS TROI BOULES WARSZAWA | |
4 | 988 | ZAREMBA | KAMIL | CHTP-F CHOJNICE | |
5 | 393 | JANKOWSKI | PAWEŁ | KLUB PETANKI CIECHANÓW | |
6 | 1056 | SKARŻYCKI | MARIUSZ | KLUB PETANQUE „GRUNWALD” MIELNO | |
7 | 312 | ZANIEWSKI | CEZARY | UKS TROI BOULES WARSZAWA | |
8 | 1213 | DZWONIARSKI | SŁĄWOMIR | GDAŃSKIE BOULE | |
9 | 1223 | MARKIEWICZ | MATEUSZ | BIAŁOSTOCKI KLUB PETANQUE | |
10 | 1045 | WOLAK | MICHAŁ | KLUB PETANKI CIECHANÓW | |
11 | 892 | PAŁCZYŃSKI | ŁUKASZ | CHTP-F CHOJNICE | |
12 | 1183 | ZAKRZEWSKI | ROMAN | KLUB PETANQUE „GRUNWALD” MIELNO | |
13 | 951 | OLEJNIK | MICHAŁ | KLUB PETANKI CIECHANÓW | |
14 | 702 | JABŁOŃSKI | JAROSŁAW | BIAŁOSTOCKI KLUB PETANQUE | |
15 | 706 | KLIMASZEWSKI | MARIUSZ | BIAŁOSTOCKI KLUB PETANQUE | |
16 | 769 | MOSIEWICZ | ANDRZEJ | BIAŁOSTOCKI KLUB PETANQUE | |
17 | 559 | NAWROT | BARTOSZ | UKS TROI BOULES WARSZAWA | |
18 | 699 | CHRABKOWSKI | PATRICK | WKS SPRINT OWIDZ | |
19 | 941 | PRZYSŁUPSKI | MACIEJ | „ULE – BOULES” WARSZAWA | |
20 | 822 | SMOLIŃSKI | WITOLD | KLUB PETANKI CIECHANÓW | |
21 | 1135 | KOBIAŁKA | DANIEL | KLUB PETANQUE „GRUNWALD” MIELNO | |
22 | 709 | ONOSZKO | ŁUKASZ | BIAŁOSTOCKI KLUB PETANQUE | |
23 | 587 | PANEK | MARIAN JERZY | CHTP-F CHOJNICE | |
24 | 586 | NEUGEBAUER | JAN | CHTP-F CHOJNICE | |
25 | 1134 | RÓLKA | WOJCIECH | KLUB PETANQUE „GRUNWALD” MIELNO | |
26 | 1188 | MISTERSKI | PIOTR | CHTP-F CHOJNICE | |
27 | 903 | SASIN | MARCIN | KLUB PETANKI CIECHANÓW | |
28 | 650 | BOBIŃSKI | ARTUR | KLUB PETANKI CIECHANÓW | |
29 | 1202 | GUTKOWSKI | KAMIL | KLUB PETANQUE „GRUNWALD” MIELNO | |
| | | | | |
| | | | | |
Kobiety | | | | | |
Miejsce | Nr Licencji | Nazwisko | Imię | Klub | bonus |
1 | 766 | BIELUCZYK | IZABELA | BIAŁOSTOCKI KLUB PETANQUE | 100 |
2 | 1159 | POŁOMSKA | RENATA | WKS SPRINT OWIDZ | |
3 | 1054 | SKARŻYCKA | ANNA | KLUB PETANQUE „GRUNWALD” MIELNO | |
4 | 705 | KLIMASZEWSKA | URSZULA | BIAŁOSTOCKI KLUB PETANQUE | |
5 | 965 | LISSEWSKA | DOROTA | CHTP-F CHOJNICE | |
6 | 787 | JABŁOŃSKA | ZOFIA | BIAŁOSTOCKI KLUB PETANQUE | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | Siła turnieju: | | 20,448 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | Awans do finału: 10 mężczyzn, 6 kobiet |
| | | | | |
| | | | | |
Półfinał Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostw Polski – Strefa Wielkopolska |
| | | | | |
Miejsce | Nr Licencji | Nazwisko | Imię | Klub | bonus |
1 | 403 | KACZMAREK | RAFAŁ | T.S „LISKOWIAK” LISKÓW | 100 |
2 | 424 | BRONIECKI | KONRAD | T.S „LISKOWIAK” LISKÓW | |
3 | 292 | RUTKOWSKI | MARCIN | UPKS "BULA" KALONKA ŁÓDŹ | |
4 | 423 | BRONIECKI | MAREK | T.S „LISKOWIAK” LISKÓW | |
5 | 511 | BARTKOWIAK | STEFAN | ŚKPP „BULER” | |
6 | 526 | MILICKI | PIOTR | ŚKPP „BULER” | |
7 | 463 | SKÓRZAK | ARTUR | UPKS "BULA" KALONKA ŁÓDŹ | |
8 | 1028 | MYCIELSKI | PIOTR | UPKS "BULA" KALONKA ŁÓDŹ | |
9 | 501 | PACZEŚNIAK | ARTUR | UPKS "BULA" KALONKA ŁÓDŹ | |
10 | 1106 | RADZIEJEWSKI | ZENON | LUBOŃSKA PETANKA | |
11 | 1027 | KRASKA | DAWID | UPKS "BULA" KALONKA ŁÓDŹ | |
12 | 1152 | BIADASIEWICZ | TOMASZ | UPKS "BULA" KALONKA ŁÓDŹ | |
13 | 775 | ZAWADZKI | BRONISŁAW | UPKS "BULA" KALONKA ŁÓDŹ | |
| | | | | |
| | | | | |
Kobiety | | | | | |
Miejsce | Nr Licencji | Nazwisko | Imię | Klub | bonus |
1 | 874 | RADKIEWICZ | JULIA | UPKS "BULA" KALONKA ŁÓDŹ | 100 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | Siła turnieju: | | 17,432 |
| | | | | |
| | | | Awans do finału: 8 mężczyzn, 1 kobieta |
| | | | | |
| | | | | |
Półfinał Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostw Polski – Strefa Dolnośląska |
| | | | | |
Miejsce | Nr Licencji | Nazwisko | Imię | Klub | bonus |
1 | 96 | KOWALSKI | RYSZARD | „BROEN-KARO” DZIERŻONIÓW | 100 |
2 | 538 | LINDER | HENRYK | SKF Sudety Boguszów – Gorce | |
3 | 86 | MUNIKOWSKI | MAREK | „SOKÓŁ” WROCŁAW | |
4 | 976 | BURTIN | GEORGES | „SOKÓŁ” WROCŁAW | |
5 | 890 | RYMARZ | MACIEJ | KSP "JEDLINA" | |
6 | 606 | OBUCHOWSKI | TADEUSZ | KSP "JEDLINA" | |
7 | 1023 | KRZYKAŁA | WOJCIECH | KSP "JEDLINA" | |
8 | 91 | LADACZEK | KAMIL | „SOKÓŁ” WROCŁAW | |
9 | 575 | GĄDEK | SERGIUSZ | KSP "JEDLINA" | |
10 | 1118 | ŻYBURA | LESZEK | KSP "JEDLINA" | |
11 | 848 | CHARUSTA | PRZEMYSŁAW | „SOKÓŁ” WROCŁAW | |
12 | 52 | LADACZEK | GRZEGORZ | „SOKÓŁ” WROCŁAW | |
13 | 1125 | JANKOWSKI | STANISŁAW | „SOKÓŁ” WROCŁAW | |
| | | | | |
| | | | | |
Kobiety | | | | | |
Miejsce | Nr Licencji | Nazwisko | Imię | Klub | bonus |
1 | 1019 | DURA-NOWAK | TERESA | KSP "JEDLINA" | 100 |
2 | 1117 | OBUCHOWSKA | BOŻENA | KSP "JEDLINA" | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | Siła turnieju: | | 12,940 |
| | | | | |
| | | | Awans do finału: 6 mężczyzn, 2 kobiety |
| | | | | |
Półfinał Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostw Polski – Strefa Południowa |
| | | | | |
| | | | | |
Miejsce | Nr Licencji | Nazwisko | Imię | Klub | bonus |
1 | 597 | TEUFEL | RAFAŁ TOMASZ | MKP MYŚLENICE | 100 |
2 | 14 | BIEL | BOGUSŁAW | ŚKP „CARBON” KATOWICE | |
3 | 694 | CHMIEL | MARCIN | DĘBICKIE BRACTWO KULKOWE | |
4 | 602 | TCHÓRZ | HENRYK | ŚKP „CARBON” KATOWICE | |
5 | 348 | ŻŁOBIŃSKI | MACIEJ | SP. DMSEK KATOWICE | |
6 | 1227 | MATEJEK | PAWEŁ | SP. DMSEK KATOWICE | |
7 | 600 | GLUZA | ŁUKASZ | SP. DMSEK KATOWICE | |
8 | 907 | BENTKOWSKI | KRZYSZTOF | ŚKP „CARBON” KATOWICE | |
9 | 599 | SZULC | KAROL | ŚKP „CARBON” KATOWICE | |
10 | 908 | BUGAJ | ŁUKASZ | ŚKP „CARBON” KATOWICE | |
| | | | | |
| | | | | |
Kobiety | | | | | |
Miejsce | Nr Licencji | Nazwisko | Imię | Klub | bonus |
1 | 695 | CHMIEL | DARIA | DĘBICKIE BRACTWO KULKOWE | 100 |
2 | 967 | WASILEWSKA | PATRYCJA | ŚKP „CARBON” KATOWICE | |
3 | 601 | STARONIEWICZ | RENATA | SP. DMSEK KATOWICE | |
4 | 42 | ŚLIŻ | WIOLETTA | ŻKB ŻYWIEC | |
5 | 719 | SZULC | MARIA | ŚKP „CARBON” KATOWICE | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | Siła turnieju: | | 16,608 |
| | | | | |
| | | | Awans do finału: 8 mężczyzn, 5 kobiet |